top of page
skenovani0016.jpg
verca.png

BcA. Veronika Štorková

Umění se věnuji od doby, co si pamatuji, že umím držet křídu. Prošla jsem nemalým množstvím „zušek“, to mě dostalo až na střední odbornou školu designu Václava Hollara, kterou jsem zakončila maturitou z grafického designu. Následovalo studium na univerzitě Ladislava Sutnara v Plzni, zakončené bakalářským studiem z oboru grafika ilustrace. Momentálně pracuji na získání MgA. Umění vidím jako způsob vnímání světa kolem nás. Jsme obklopeni nekonečným množstvím zdrojů inspirace a jediné, co se musíme naučit, je vidět je. Zjistit, co nám samotným dává smysl a bavit se o tom, proč.

 

V umění si můžeme vyzkoušet principy, které používáme dennodenně, od hledání zlaté střední cesty ve vyrovnaném poměru odstínů šedi až po ponoření se do bohatosti barev. Volný papír či plátno může být naším vesmírem nekonečných možností.

 

Chci, aby kurzy byly místem, kde si je můžete vyzkoušet. Zbavme se zbytečných mantinelů našich představ a zkusme si proces užít. Zachovejme dětskou radost a obohaťme ji o dospělou disciplínu. Nikdy není lepší čas začít než dnes.

Budu se na vás těšit :) 

bottom of page