top of page
art_depo19.png

KURZ PRO DĚTI  5 - 9 LET

Vzkaz dětem

U nás je všechno možné! Tedy v rámci umění:) Slova “správně a špatně” u nás neuslyšíte. Věříme fantazii, zkoušíme všechno, co nás napadne. Vydáváme se do umělecké divočiny hledat nevídané, překvapivé, strhující. Štětec se dá určitě použít jako mačeta, která vyseká do papíru, co cítíš a jak to vidíš. Vždycky, když sem přijdeš, tam venku přestane existovat. Zmizíme odsud na dost napínavou cestu, která se řídí zákony představivosti a tvého vidění světa. Všechno, co tam najdeme, namalujeme! 

Info pro rodiče

Kurz pro děti ve věku 5 - 9 let bude bavit začátečníky i pokročilé. Základem je zábavnou formou rozvíjet a zlepšovat kreativní dovednosti, tvůrčí nápady a zdravou sebedůvěru Vašich dětí. Akademické znalosti děti vstřebávají přirozeně a svobodně během procesu tvorby. Jistě Vás potěší, že dětem předáváme malé střípky vědomostí a při práci na tématu se zábavnou cestou dozvídají smysluplná fakta, například zda tučňák umí létat?

 

Ukazujeme dětem, jak vytvořit skvělá umělecká díla, aniž bychom jim předepisovali, jak mají malovat. Vyzkouší si nejrůznější materiály a techniky jako je malba, kresba, práce s křídou, tuší, uhlem, barvou, koláž, asambláž…Naučí se pozorovat, vnímat, objevovat, aktivně prožívat tady a teď, převádět vnitřní obrazy do reality, pracovat subjektivně i ve skupině, sdílet a rozvíjet své nápady pod vedením lektora, potrénují vytrvalost, soustředění, získají odhodlání “zkusit to”, posílí víru v sebe samé.

 

Naše největší radost a zodpovědnost je, aby si odnášely svoje vlastní výtvory s patřičnou pýchou, radostně a s pocitem úspěchu.

Pomůcky a materiál jsou v ceně kurzu. Nic si nemusíte nosit ani kupovat.

Kurz je možné zaplatit na celý semestr nebo jednorázově za každou lekci.

Semestrální kurzovné

Zimní semestr: 18. 9. 2023 - 2. 2. 2024 / 18 lekcí / 7 200 Kč (lekce / 400 Kč, ušetříte 900 Kč)

Letní semestr: 5. 2. 2024 - 28. 6. 2024 / 20 lekcí / 8 000 Kč (lekce / 400 Kč, ušetříte 1 000 Kč)

Semestrální platbu je možno rozdělit:

zimní semestr 2 x 9 lekcí - 3 600 Kč

letní semestr: 2 x 10 lekcí - 4 000 Kč

Sleva -10 % na druhého sourozence při koupi kurzu

Sleva - 15 % na třetího sourozence při koupi kurzu

 

Jednorázové kurzovné

1 lekce / 1:45 hod / 450 Kč

PŘIHLÁŠKA DO KURZU / NA TÁBOR

Kurz pro děti a mládež

Děkujeme, Vaše přihláška do ART DEPA byla úspěšně odeslána.

bottom of page