top of page

O NÁS

Když vám umění (v)leze do života. To jsme přesně my. Žijeme v bytě nebo v ateliéru? Najdi rozdíl. Spíme mezi štětci a barvami, díla která už není kam pověsit máme pod každým kusem nábytku, před snídaní ze stolu uklízíme akvarely, pigmenty, skicy…Na cestu balíme papíry, plátna, ………na lodičky mi zase nezbylo místo! Nová tuba akrylu je větší radost než nová košile.

 

Ale to není to podstatné. Neuchopitelných rozměrů to celé nabývá na úrovních, kde slova nejsou. Tam, kde panuje obraznost jitřená životem, literaturou, hudbou, nitrem…

 

A šíří se to! Jako barva ze štětce ponořeného do sklenice vody. Chytily to děti! Vidím, jak se kolem nich v každém okamžiku mezi dvěma kroky otevírá nekonečný prostor všehomožného. A už je to fixou vytetováno na těle, sešity plné kreseb, sebejisté tahy štětcem, válení se v barvě, absence strachu z bílého papíru, radost, pohlcení, úžas…

 

Proto jsme založili ART DEPO.
Živý prostor, kde je možné zaparkovat se a neomezeně se nořit do motoru vlastní kreativity. Prostor otevřený všem, kteří chtějí a potřebují tvořit.
Svobodně, volně, nespoutaně na pevných základech výtvarného řemesla.
O NAS 2.png

Naši lektoři

Koncepce výuky našich lektorů, stejně jako umělecká CV najdete níže po prokliknutí na konkrétní jméno. Vzhledem k tomu, že začíná školní rok a někteří z lektorů stále studují, nemůžeme nyní říci konkrétně, s kým se v kurzu potkáte. Jakmile naši lektoři budou znát rozvrhy na svých alma mater, přidáme konkrétní rozpis i my. Děkujeme za pochopení a věříme, že to pro Vás bude příležitost poznat a vyzkoušet si více přístupů vedení k umělecké tvorbě.

bottom of page