top of page

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nejlepší dárek pro malé i velké nadšence do umění je možnost kreativně se vyřádit ve výtvarném ateliéru pod vedením mladých umělců. Fantazie se může rozběhnout, gesto rozmáchnout, barvami nešetřit :)

Jak to funguje?

1. vyberte poukaz

2. napište nám na artdepo@artdepo.cz

3. pošleme Vám platební údaje

4. po zaplacení dostanete poukaz s unikátním kódem

5. pošleme jej e-mailem k vytištění nebo poštou

(poštou max. 5 dní před Štědrým dnem, aby včas dorazil :)

1 lekce Deti.jpg

JEDNA LEKCE KRESBY/MALBY PRO DĚTI A STUDENTY

Skvělý dárek, pokud si nejste jistí, zda bude ten pravý. Jednoduše si to jednou vyzkouší a pak se rozhodnou. Lekce trvá 1:45 minut. Zážitek i obrázek si odnesou určitě:)

 

Cena: 450 Kč 

JEDNA LEKCE KRESBY/MALBY PRO DOSPĚLÉ 

Pošlete své blízké kreativně se odreagovat. Dvě hodiny času na vlastní tvorbu určitě potěší. V ceně jsou všechny pomůcky. 

 

Cena: 550 Kč 

1 lekce Dospeli.jpg
10 lekci Deti.jpg

VÝTVARNÝ KURZ PRO DĚTI / 10 LEKCÍ 

Perfektní dárek pro malé či větší malíře. Aby vám z kuchyně nedělali ateliér, pošlete je k nám. Domů budou chodit šťastní s hotovými obrázky a zvládnutými základy výtvarných technik. 

 

Cena: 4000 Kč 

VÝTVARNÁ DÍLNA PRO DĚTI 

Dokonalý dárek, pokud hledáte zážitek na jedno víkendové odpoledne. Každý měsíc pořádáme 4 až 5 hodinové dílny na různá témata a techniky.

Vždy je avizujeme v sekci novinky a na IG, fb. Poukaz platí na celý letní semestr 2024, můžete si tedy vybrat. Pak jen stačí napsat, kdy s Vámi máme počítat. 

 

Cena: 1000 Kč 

Dilna deti.jpg
10 lekci doseli.jpg

VÝTVARNÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ / 10 LEKCÍ 

Potěšit blízké možností namalovat si vlastní obraz, vyzkoušet si výtvarný experiment, něco se i naučit a hlavně odpočívat v příjemné atmosféře se štětcem v ruce, může být ten nejlepší dárek. 

 

Cena: 5000 Kč 

VÝTVARNÁ DÍLNA PRO DOSPĚLÉ 

Dárek ve formě kreativního odpočinku na jedno víkendové odpoledne. Každý měsíc pořádáme 4 až 5 hodinové dílny na různá témata a techniky. Vždy je avizujeme na webu v sekci novinky a na IG, fb. Poukaz platí na celý letní semestr 2024, můžete si tedy vybrat. Pak jen stačí napsat, kdy s Vámi máme počítat. 

 

Cena: 1300 Kč 

Dilna dospeli.jpg
bottom of page